Zajęcia dla dzieci

Studio AD Taniec&Ruch

Zapisy na sezon 2023/2024

Otwieramy zapisy na zajęcia regularne w Sezonie Artystycznym 2023/2024.

‼️ RUSZAMY 11. WRZEŚNIA‼️

W ofercie jak zawsze znajdziecie Taniec&Ruch:
DLA DZIECI:
🔶Balet
🔶Współczesny z akro
🔶MixDance
🔶 Akrobatyka
🔶 Gimnastyka z akrobatyką
🔶Zajęcia indywidualne

🎉NOWE ZAJĘCIA🎉
Oprócz zajęć, które uwielbiacie w tym Sezonie wprowadziliśmy NOWE ZAJĘCIA:
DLA DZIECI z Rodzicami:
👉🏻 ćwicz w tym samym czasie, co Twoje Dziecko!
👉🏻przyjdź ze swoim Dzieckiem i ćwicz razem z nim!

Sprawdź GRAFIK i zapisz się już dziś!
Do zobaczenia we wrześniu!❤️

Sprawdź i wybierz najlepszy taniec dla swojego dziecka

Balet

Nauka tańca klasycznego, która obejmuje m.in.: ćwiczenia przy drążku, ćwiczenia na środku sali oraz allegro (skoki). Lekcje wzbogacone są o elementy barre au sol, stretching oraz choreografię.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

Taniec współczesny z akro

Nauka tańca współczesnego obejmuje ćwiczenia wykonywane na środku sali. Nierozłącznym elementem tej techniki jest współpraca w grupie i improwizacja.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

Modern Jazz

Nauka tańca jazzowego obejmuje m.in.: energiczną rozgrzewkę połączoną z rozciąganiem dynamicznym. Lekcje wzbogacone są o naukę elementów tańca klasycznego, modernu oraz akrobatykę.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

Akrobatyka

Akrobatyka łączy dziedziny:  gimnastyki i akrobatyki. Zajęcia obejmują ćwiczenia koordynacyjno-ruchowe, zwiększające zakres ruchu, poprawiające równowagę.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

Yoga dla Dzieci

Zajęcia z yogi obejmują pracę z ciałem, emocjami oraz oddechem, podczas zajęć niekiedy pojawią się ćwiczenia z innych dziedzin sztuki. Zajęcia są prowadzone z pomocną różnych rekwizytów.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

Trening Tancerza

Zajęcia obejmują szereg ćwiczeń wzmacniających, stabilizujących i rozciągających najważniejsze partie ciała tancerza.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

MixDance

Zajęcia ogólnerozwojowe dla dzieci od 3 roku życia. Doskonalone są zdolności motoryczne w rytmie muzyki. Pojawiają się ćwiczenia wzmacniające, rozciągające oraz koordynacyjne.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

Taekwondo

Sztuka walki pochodząca z Korei. Rozwija siłę, szybkość, gibkość, zręczność i wytrzymałość. uczy skupienia, koncentracji, uwagi oraz umiejętności pokonywania niepowodzeń. Zajęcia oprócz treningu mają elementy gier i zabaw zespołowych.

Sportkids

Treningi rozwojowe dla wszystkich dzieci. Zajęcia mają na celu wszechronny rozwój, kształtowanie prawidłowych wzorców ruchowych, pracę nad zdolnościami motorycznymi oraz poprawę sprawności fizycznej.

Już wiesz jaki taniec chce trenować Twoje dziecko? Doskonale!
Sprawdź grafik, nasze ceny i zapisz się!:)

1. Grafik

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach 16-22:55. Zobacz w jakich dniach i godzinach odbywają się poszczególne zajęcia.

Grafik

2. Cennik

Poznaj nasze ceny zajęć dla dzieci, dla dorosłych oraz usług dodatkowych takich, pokaz artystyczny, urodziny, czy wieczór panieński.

Cennik

3. Zapisz się!

W celu zapisania się na zajęcia, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Całość zajmie Ci od 3 do 5 min.:) Potwierdzimy telefonicznie zgłoszenie.

Zapisz się!

Zapisz się na zajęcia poprzez formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń.

Zajęcia w AD Taniec&Ruch wyróżnia:

Doświadczona instruktorka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej o specjalizacji Nauczyciel tańca. Ukończyła kursy instruktorskie z zakresu: Instruktora Sportu o specjalizacji Joga, Podstaw prowadzenia zajęć z jogi dla dzieci i młodzieży, Szkoleniu TrainLikeDancers oraz brała udział w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej Dance Connections w warsztatach między innymi z Irad Mazliah, Aline Nogueira Haas oraz Kim Hutt.

Zgrana społeczność

Tancerze to wspaniali ludzie! Tworzymy miejsce, które uczy przestrzegania zasad, w którym zdobywamy wiedzę, ale jednocześnie odrywamy się od problemów, a skupiamy na radości płynącej z pasji. Pragniemy, aby każdy czuł się tutaj dobrze i jak najlepiej się realizował, nie tylko na zajęciach w Studio, ale również na wspólnych wyjazdach i wyjściach do teatru.

Kameralna sala

Wyjątkowość studia to kameralność! Pracujemy w 10 osobowych grupach, dzięki czemu jakość zajęć i społeczność, którą tworzymy ma wyjątkowy charakter. Trenujesz w nowej sali z klimatycznym wnętrzem, która posiada wszystkie potrzebne akcesoria do treningu.

Wspieramy rozwój

Ważnym elementem jest rozwój pasji ruchowej jako sztuki, rozbudzenie wrażliwości na piękno i estetykę, odnalezienie wewnętrznego dziecka oraz zwiększenie świadomości korzyści płynących z Tańca&Ruchu.

Spełnienie marzeń

Na naszych zajęciach zrealizujesz marzenia. Możesz zostać tancerzem. Wzmocnisz swój warsztat, ale również odnajdziesz równowagę i swoje wewnętrzne ja! Nie ma rzeczy niemożliwych, Twoje marzenie z dzieciństwa jest w zasięgu ręki.

Zróżnicowane zajęcia

Tylko u nas: wcielisz się w rolę TikTokera, zadbasz o swoje ciało, poznasz techniki unikania kontuzji, poczujesz że język angielski wcale nie jest tak daleki od języka naszego ciała. TikTokDance, TreningTancerza, LinguaDance. Zapraszamy!

Adres firmy

AD Taniec&Ruch
ul. Długa 12/6
Poznań 61-856

Formy kontaktu

Media społecznościowe

Dojazd:

Prywatny płatny parking, miejsce na rower, autobus i tramwaj oddalone o 2 min. 

Kontakt

Preferowane godziny kontaktu:
09:00-13:00
Godziny w jakich pracujemy:
16:00-22:00

Atrakcyjna lokalizacja

Kawiarnie, restauracje, sklepy, drogerie to efektywnie wykorzystany czas przez rodziców lub szybkie spotkanie/zakupy po! 

Copyright © AD Taniec&Ruch 2020

|| Poznań • Stare Miasto • Poznań Winogrady • Jeżyce • Wilda • Łazarz • Rataje • Śródka • Zawady • Komandoria • Nowe Miasto • Piątkowo || • Luboń • Swarzędz • Suchy Las • Tulce