Zajęcia dla dzieci

Studio AD Taniec&Ruch

Zapisy na sezon 2021/2022

Otwieramy zapisy na zajęcia regularne w Sezonie Artystycznym 2021/2022.

‼️ RUSZAMY WE WRZEŚNIU‼️

W ofercie jak zawsze znajdziecie Taniec&Ruch:
DLA DZIECI:
🔶Balet
🔶Współczesny z akro
🔶MixDance

🎉NOWE ZAJĘCIA🎉
Oprócz zajęć, które uwielbiacie w tym Sezonie wprowadziliśmy NOWE ZAJĘCIA:
DLA DZIECI:
👉🏻 Akrobatyka 5+
👉🏻Jazz 6+
👉🏻Taniec towarzyski 4+

Sprawdź GRAFIK i zapisz się już dziś!
Do zobaczenia we wrześniu!❤️

Sprawdź i wybierz najlepszy taniec dla swojego dziecka

Balet

Nauka tańca klasycznego, która obejmuje m.in.: ćwiczenia przy drążku, ćwiczenia na środku sali oraz allegro (skoki). Lekcje wzbogacone są o elementy barre au sol, stretching oraz choreografię.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

Taniec współczesny z akro

Nauka tańca współczesnego obejmuje ćwiczenia wykonywane na środku sali. Nierozłącznym elementem tej techniki jest współpraca w grupie i improwizacja.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

MixDance

Zajęcia ogólnerozwojowe dla dzieci od 3 roku życia. Doskonalone są zdolności motoryczne w rytmie muzyki. Pojawiają się ćwiczenia wzmacniające, rozciągające oraz koordynacyjne.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

Jazz

Nauka tańca jazzowego obejmuje m.in.: energiczną rozgrzewkę połączoną z rozciąganiem dynamicznym. Lekcje wzbogacone są o naukę elementów tańca klasycznego, modernu oraz akrobatykę.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

Yoga dla Dzieci

Zajęcia z yogi obejmują pracę z ciałem, emocjami oraz oddechem, podczas zajęć niekiedy pojawią się ćwiczenia z innych dziedzin sztuki. Zajęcia są prowadzone z pomocną różnych rekwizytów.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

Akrobatyka

Akrobatyka łączy dziedziny:  gimnastyki i akrobatyki. Zajęcia obejmują ćwiczenia koordynacyjno-ruchowe, zwiększające zakres ruchu, poprawiające równowagę.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

Trening Tancerza

Zajęcia obejmują szereg ćwiczeń wzmacniających, stabilizujących i rozciągających najważniejsze partie ciała tancerza.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

Taniec towarzyski

Zajęcia są pełne świetnej zabawy i ćwiczeń rozwijających koordynację dzieci. Stopniowo wprowadzają je do świata tańca towarzyskiego i pozwalają poznać podstawy takie jak polka, cha-cha-cha, czy walc angielski.

Zapisz się przez formularz zgłoszeniowy!

Już wiesz jaki taniec chce trenować Twoje dziecko? Doskonale!
Sprawdź grafik, nasze ceny i zapisz się!:)

1. Grafik

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach 16-22:55. Zobacz w jakich dniach i godzinach odbywają się poszczególne zajęcia.

Grafik

2. Cennik

Poznaj nasze ceny zajęć dla dzieci, dla dorosłych oraz usług dodatkowych takich, pokaz artystyczny, urodziny, czy wieczór panieński.

Cennik

3. Zapisz się!

W celu zapisania się na zajęcia, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Całość zajmie Ci od 3 do 5 min.:) Potwierdzimy telefonicznie zgłoszenie.

Zapisz się!

Zapisz się na zajęcia poprzez formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń.

Zajęcia w AD Taniec&Ruch wyróżnia:

Doświadczona instruktorka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej o specjalizacji Nauczyciel tańca. Ukończyła kursy instruktorskie z zakresu: Instruktora Sportu o specjalizacji Joga, Podstaw prowadzenia zajęć z jogi dla dzieci i młodzieży, Szkoleniu TrainLikeDancers oraz brała udział w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej Dance Connections w warsztatach między innymi z Irad Mazliah, Aline Nogueira Haas oraz Kim Hutt.

Zgrana społeczność

Tancerze to wspaniali ludzie! Tworzymy miejsce, które uczy przestrzegania zasad, w którym zdobywamy wiedzę, ale jednocześnie odrywamy się od problemów, a skupiamy na radości płynącej z pasji. Pragniemy, aby każdy czuł się tutaj dobrze i jak najlepiej się realizował, nie tylko na zajęciach w Studio, ale również na wspólnych wyjazdach i wyjściach do teatru.

Kameralna sala

Wyjątkowość studia to kameralność! Pracujemy w 10 osobowych grupach, dzięki czemu jakość zajęć i społeczność, którą tworzymy ma wyjątkowy charakter. Trenujesz w nowej sali z klimatycznym wnętrzem, która posiada wszystkie potrzebne akcesoria do treningu.

Wspieramy rozwój

Ważnym elementem jest rozwój pasji ruchowej jako sztuki, rozbudzenie wrażliwości na piękno i estetykę, odnalezienie wewnętrznego dziecka oraz zwiększenie świadomości korzyści płynących z Tańca&Ruchu.

Spełnienie marzeń

Na naszych zajęciach zrealizujesz marzenia. Możesz zostać tancerzem. Wzmocnisz swój warsztat, ale również odnajdziesz równowagę i swoje wewnętrzne ja! Nie ma rzeczy niemożliwych, Twoje marzenie z dzieciństwa jest w zasięgu ręki.

Zróżnicowane zajęcia

Tylko u nas: wcielisz się w rolę TikTokera, zadbasz o swoje ciało, poznasz techniki unikania kontuzji, poczujesz że język angielski wcale nie jest tak daleki od języka naszego ciała. TikTokDance, TreningTancerza, LinguaDance. Zapraszamy!

Adres firmy

AD Taniec&Ruch
ul. Za bramką 12b/4,
Poznań 61-842

Formy kontaktu

Media społecznościowe

Dojazd:

Prywatny płatny parking, miejsce na rower, autobus i tramwaj oddalone o 2 min. 

Kontakt

Preferowane godziny kontaktu:
11:00-19:00
Godziny w jakich pracujemy:
16:00-22:00

Atrakcyjna lokalizacja

Kawiarnie, restauracje, sklepy, drogerie to efektywnie wykorzystany czas przez rodziców lub szybkie spotkanie/zakupy po! 

Copyright © AD Taniec&Ruch 2020

|| Poznań • Stare Miasto • Poznań Winogrady • Jeżyce • Wilda • Łazarz • Rataje • Śródka • Zawady • Komandoria • Nowe Miasto • Piątkowo || • Luboń • Swarzędz • Suchy Las • Tulce