Regulamin Karnetowy

Studio AD Taniec&Ruch
 1. Wykupienie karnetu upoważnia do uczestnictwa w zajęciach na odpowiednią ilość wejść ograniczoną czasowo.
 2. Koszt karnetu jest ściśle określony w aktualnym Cenniku na stronie internetowe.
 3. KARNET:
  a) Na 4 lub 8 wejść ma ważność 25 dni roboczych od pierwszego wejścia,
  b) Na 12 wejść jest ważny na dwa pełne miesiące (np: luty 28 dni + marzec 31 dni).
  c) Open- nieograniczona ilość wejść na zajęcia dla dorosłych na 25 dni roboczych
 4. Karnety są imienne, co oznacza, że jedna osoba jest przypisana do danego karnetu.
 5. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.
 6. Tylko ważny i opłacony karnet upoważnia do uczestnictwa w zajęciach.
 7. W przypadku nieobecności Instruktora, Organizator ma prawo do wyznaczenia innego Instruktora na zastępstwo.
 8. Zajęcia, które nie odbędą się z przyczyny Organizatora zostaną odrobione w innym terminie weekendowym (piątek/sobota).
 9. Jedna nieobecność Uczestnika zgłoszona drogą SMS,  24h przed zajęciami do godziny 16:00, upoważnia do odrobienia zajęć na innych technikach z ważnym karnetem.
 10. Dni wolne w naszym Studiu, których nie odrabiamy:
  01.11.21r, 11.11.21r., 23.12.21r-6.01-22r., *17-30.01.22r*., 14-19.04.22r., 2-3.05.22r., 16.06.22.
  WYJĄTKIEM SĄ :
  *17-30.01.22r* FERIE W tym okresie nie ma zajęć. Zostaną one odrobione w weekend (luty) – piątek/sobota, o czym zostaną Państwo poinformowani z wyprzedzeniem.
 11. Studio nie ponosi odpowiedzialności za zniszczone/zgubione/skradzione rzeczy osobiste.
 12. Za niestosowne zachowanie, nieprzestrzeganie regulaminu, naruszanie przepisów BHP oraz innych rażących zachowań Instruktor ma prawo do wyproszenia Uczestnika ze Studia bez możliwości odrobienia zajęć.
 13. W przypadku zniszczenia mienia Studia AD Taniec&Ruch sprawca lub jego Opiekun/Rodzic w całości ponosi odpowiedzialność za wyrządzone uszkodzenia.
 14. Wykupienie karnetu jest równoznaczne z akceptacją i przestrzeganiem Regulaminu Karnetowego. Każda zmiana dotycząca Regulaminu zostanie opublikowana w trybie natychmiastowym.
 15. Wykupienie karnetu jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez AD Taniec&Ruch Anna Drzymała w celach informacyjnych i marketingowych na wyłączny użytek Studia AD Taniec&Ruch zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016r. poz.922).
 16. W sprawach nieunormowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie właściwe przepisy Kodeksu cywilnego.

Zapisz się na zajęcia poprzez formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń.

Zajęcia w AD Taniec&Ruch wyróżnia:

Doświadczona instruktorka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej o specjalizacji Nauczyciel tańca. Ukończyła kursy instruktorskie z zakresu: Instruktora Sportu o specjalizacji Joga, Podstaw prowadzenia zajęć z jogi dla dzieci i młodzieży, Szkoleniu TrainLikeDancers oraz brała udział w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej Dance Connections w warsztatach między innymi z Irad Mazliah, Aline Nogueira Haas oraz Kim Hutt.

Zgrana społeczność

Tancerze to wspaniali ludzie! Tworzymy miejsce, które uczy przestrzegania zasad, w którym zdobywamy wiedzę, ale jednocześnie odrywamy się od problemów, a skupiamy na radości płynącej z pasji. Pragniemy, aby każdy czuł się tutaj dobrze i jak najlepiej się realizował, nie tylko na zajęciach w Studio, ale również na wspólnych wyjazdach i wyjściach do teatru.

Kameralna sala

Wyjątkowość studia to kameralność! Pracujemy w 10 osobowych grupach, dzięki czemu jakość zajęć i społeczność, którą tworzymy ma wyjątkowy charakter. Trenujesz w nowej sali z klimatycznym wnętrzem, która posiada wszystkie potrzebne akcesoria do treningu.

Wspieramy rozwój

Ważnym elementem jest rozwój pasji ruchowej jako sztuki, rozbudzenie wrażliwości na piękno i estetykę, odnalezienie wewnętrznego dziecka oraz zwiększenie świadomości korzyści płynących z Tańca&Ruchu.

Spełnienie marzeń

Na naszych zajęciach zrealizujesz marzenia. Możesz zostać tancerzem. Wzmocnisz swój warsztat, ale również odnajdziesz równowagę i swoje wewnętrzne ja! Nie ma rzeczy niemożliwych, Twoje marzenie z dzieciństwa jest w zasięgu ręki.

Zróżnicowane zajęcia

Tylko u nas: wcielisz się w rolę TikTokera, zadbasz o swoje ciało, poznasz techniki unikania kontuzji, poczujesz że język angielski wcale nie jest tak daleki od języka naszego ciała. TikTokDance, TreningTancerza, LinguaDance. Zapraszamy!

Adres firmy

AD Taniec&Ruch
ul. Za bramką 12b/4,
Poznań 61-842

Formy kontaktu

Media społecznościowe

Dojazd:

Prywatny płatny parking, miejsce na rower, autobus i tramwaj oddalone o 2 min. 

Kontakt

Preferowane godziny kontaktu:
11:00-19:00
Godziny w jakich pracujemy:
16:00-22:00

Atrakcyjna lokalizacja

Kawiarnie, restauracje, sklepy, drogerie to efektywnie wykorzystany czas przez rodziców lub szybkie spotkanie/zakupy po! 

Copyright © AD Taniec&Ruch 2020

|| Poznań • Stare Miasto • Poznań Winogrady • Jeżyce • Wilda • Łazarz • Rataje • Śródka • Zawady • Komandoria • Nowe Miasto • Piątkowo || • Luboń • Swarzędz • Suchy Las • Tulce